مشاهده همه 6 نتیجه

برنج جوانه دوم
بستن

برنج جوانه دوم

380,000 تومان
برنج کشت دوم با دانه‌های بلند و روغنی از مجلسی‌ترین انواع برنج مازندران است. برای سفارش بالای ۱۰۰ کیلوگرم در تهران، هزینه حمل رایگان است. در صورت طبخ برنج و نارضایتی مشتری، تا یک ماه پس از خرید، کالا را از شما پس می‌گیریم و وجه پرداختی را عودت می‌دهیم.
برنج دمسیاه
بستن

برنج دمسیاه

290,000 تومان
برنج دمسیاه پرطرفدارترین و خوشپخت‌ترین برنج گلستان است. برای سفارش بالای ۱۰۰ کیلوگرم در تهران، هزینه حمل رایگان است. اگر برنج دمسیاه شالیزار را پختید و کیفیت آن را طبق انتظار خود نیافتید، برنج فروخته شده را از شما پس می‌گیریم.
برنج دم‌سیاه حسن‌ سرایی
بستن

برنج دم‌سیاه حسن‌ سرایی

350,000 تومان
برنج دم‌سیاه حسن سرایی سال‌ها زبانزد کسانی است که خواهان برنج دودی و عطری هستند. برای سفارش بالای ۱۰۰ کیلوگرم در تهران، هزینه حمل رایگان است. در صورت طبخ برنج و عدم رضایت، تا یک ماه پس از خرید، برنج پس گرفته و وجه عودت داده می‌شود.
برنج صدری
بستن

برنج صدری

350,000 تومان
برنج صدری هاشمی به دلیل خوش‌طعم، خوش‌پخت و معطر بودن آن از مرغوب‌ترین انواع برنج گیلان است. برای سفارش بالای ۱۰۰ کیلوگرم در تهران، هزینه حمل رایگان است. در صورتی که برنج را بپزید و رضایت نداشته باشید، تا یک ماه پس از خرید، آن پس می‌گیریم و وجه را عودت می‌دهیم.
برنج طارم
بستن

برنج طارم

320,000 تومان
برنج طارم هاشمی از بهترین و مرغوب‌ترین انواع برنج مازندران است. برای سفارش بالای ۱۰۰ کیلوگرم در تهران، هزینه حمل رایگان است. در صورت طبخ برنج و عدم رضایت، تا یک ماه پس از خرید کالا، برنج را به ما پس بدهید و وجه پرداختی خود را دریافت کنید
برنج فجر
بستن

برنج فجر

260,000 تومان
برنج فجر گلستان از جمله خوش‌پخت‌ترین و مرغوب‌ترین انواع برنج گلستان است که برخلاف قیمت کم کیفیت بسیاری دارد. برای سفارش بالای ۱۰۰ کیلوگرم در تهران، هزینه حمل رایگان است. اگر این محصول ما را پختید و از نتیجه ناراضی بودید، می‌توانید آن را به ما برگردانید و وجه پرداختی خود را پس بگیرید.