به فروشگاه برنج شالیزار خوش آمدید

فروشگاه برنج شالیزار

اینجا فروشگاه اینترنتی برنج ایرانی شالیزار است. در فروشگاه شالیزار بهترین و اعلاترین برنج ایرانی را مستقیم و بدون واسطه از شالیزارهای شمال بر سر سفره‌های شما می‌آوریم.

در فروشگاه برنج شالیزار می‌توانید با انواع برنج ایرانی آشنا شوید، قیمت‌های مختلف را ببینید، خواص برنج را بشناسید، برنج انتخابی خود را امتحان کنید، برنج را متناسب با نوع برنامه غذایی و  نیاز خود سفارش دهید و در هر جای کشور که هستید برنج مطلوب خود را در منزل تحویل بگیرید.

نقش برنج اصیل ایرانی را در آشپزی و فرهنگ کشورمان نمی‌توان نادیده گرفت. برنج  ایرانی اصلی‌ترین عنصر آشپزی ایرانی است.

عطر و طعم واقعی برنج ایرانی در فرهنگ غذایی ما بسیار بااهمیت است و هیچ جایگزینی ندارد. برنج ایرانی جزو محصولاتی است که با افتخار می‌توانیم بگوییم رقیب خارجی ندارد.

طرفداران آشپزی ایرانی در تهیه برنج اصیل ایرانی گاهی با مشکلاتی برخورد می‌کنند. گرانی برنج ایرانی، اصل نبودن برنج، بی‌کیفیت بودن دانه‌های برنج، کمبود اطلاعات راجع به برنج‌های مختلف ایرانی و اینکه هر کدام برای چه غذایی مناسب‌اند و چه طرز پختی دارند، جا زدن برنج خارجی به جای ایرانی، فروختن برنج کم‌کیفیت به جای اعلا و… بخشی از این مشکلات هستند.

ما در شالیزار در پی این هستیم که این مشکلات را از سر راه خرید برنج ایرانی برداریم.

شما از کجا برنج مصرفی خود را تهیه میکنید؟

بزرگ‌ترین مشکل جوینده برنج ایرانی یافتن برنج اصل و تشخیص آن از برنج‌های خارجی است. البته هر طالب واقعی برنجِ اصیل، روش خود را برای خرید برنج کشف کرده است.

این روش‌ها همیشه هم کم‌زحمت نیستند. بعضی فروشنده معتمد خود را در بازار محلی دارند بر اساس قدمت یا شهرت فروشنده راه اعتماد را برمی‌گزینند.

بعضی، مقداری برنج نمونه می‌خرند تا بعد از پخت و اطمینان از کیفیت، خرید اصلی را انجام دهند.

برخی در سفر به شمال ایران تلاش می‌کنند برنج را در همان شهر‌هایی بخرند که کشت و تولید شده است. هر یک از این روش‌ها تا اندازه‌ای مفید هستند و گاهی هم درصدی خطا دارند.

آنچه ما در شالیزار ارائه میکنیم!

طرفدار هر یک از این روش‌‌های خرید برنج ایرانی باشید، ما در شالیزار اعتماد شما را جلب می‌کنیم.

بسته‌بندی‌های کوچک ما برای تست پخت آماده شده است. شما می‌توانید انواع برنج شالیزار را در بسته‌بندی کوچک تهیه، طبخ و با هم مقایسه کنید.

از کیفیت که اطمینان یافتید، می‌توانید هر مقدار از برنج انتخاب شده را سفارش دهید و در محل مدنظر خود هر جای ایران که باشد، رایگان تحویل بگیرید.

در نهایت اگر پس از خرید به هر دلیلی از برنجی که دریافت کرده‌اید ناراضی باشید، می‌توانید عودت دهید و مبلغ پرداختی را پس بگیرید.

اگر به مراحل کشت و داشت و برداشت برنج علاقه داشته باشید، تجربه رفتن سر شالیزارها را در تور برنج برای شما فراهم می‌کنیم.

برنج‌های ما شناسنامه و پروفایل دارند و می‌توانید رد آن‌ها را تا شالیزارشان بگیرید.

چرا شالیزار؟

خیلی از ما که حتی مصرف‌کننده دائمی برنج ایرانی هستیم، انواع برنج را نمی‌شناسیم و درجات کیفیت را تشخیص نمی‌دهیم. در این سایت می‌توانید درباره برنج ایرانی بیشتر بخوانید و با انواع آن آشنا شوید.
انواع متنوع برنج ایرانی را عموماً از سه استان برنج‌خیز ایران، گیلان، مازندران و گلستان و مقدار کمی از دیگر استان‌های جنوبی و غربی ایران تهیه و آماده مصرف‌ می‌شود.
در این سال‌ها به دلیل اینکه مقدار تولید برنج ایرانی تکافوی مصرف داخل را نمی‌کرد، متصدیان این امر وادار به وارد کردن آن از خارج شدند.
به مرور از تایلند، اروگوئه، آرژانتین، آمریکا، پاکستان، هند، ویتنام و کشورهای دیگر برنج وارد بازار ایران شده است.
این برنج‌ها عموماً از نظر کیفیت قابل قیاس با برنج‌های اصیل ایرانی نیست ولی تا حدودی در تعدیل قیمت‌ها کمک می‌کند. ما در شالیزار با انواع برنج‌های خارجی کاری نداریم. کار ما فقط و فقط برنج ایرانی اصل است.
موسسه برنج شالیزار در نیمه دهه شصت با انگیزه بازرگانی برنج ایرانی، پایه‌گذاری شد. در شالیزار تلاش کردیم به تناسب ذائقه مردم ایران در لایه‌های اجتماعی متفاوت انواع برنج‌های خالص ایرانی با قیمتی متناسب با سطح درآمد آنان از نوع درجه ۱ و خالص تهیه کنیم و با خدماتی عادلانه از شالیزارهای شمال کشور بر سر سفره مصرف‌کننده قرار دهیم.
ما به پشتوانه تجربه سی ساله در کشت و بازرگانی برنج و با عرق و علاقه‌ای که به برنج بی‌نظیر ایرانی داریم، دانشی که در این سال‌ها به دست آورده‌ایم را در اختیار مصرف‌کنندگان برنج ایرانی می‌گذاریم. در یک معامله برد برد برنج اصیل و راه‌های طبخ صحیح و نگهداری‌اش را به دست شما و بیشترین سود را به پرورش‌دهنده‌های زحمتکش برنج شمال می‌رسانیم.